מיטות לבעלי מוגבלויות

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים או התקשרו

או חייגו

אם אתם מחפשים מיטה לאדם בעל מוגבלות, כדאי שתדעו כי ניתן למצוא מגוון מיטות סיעודיות שמהן תצטרכו לבחור את המתאימה ביותר בהתאם לסוג המוגבלות של האדם, בהתאם לנוחות שהיא אמורה לספק לו, בהתאם לצרכים העומדים על הפרק ובהתאם לכל פרמטר אחר שיש לקחת בחשבון.  במאמר הבא תקבלו את כל המידע שיסייע לכם לבחור בצורה נכונה מיטה עבור בעלי מוגבלויות.

מיטות עבור בעלי מוגבלויות- במה מדובר?

בין אם מדובר על מיטות זוגיות לבעלי מוגבלויות ובין אם מדובר על מיטות יחיד עבורם, יש לבחור אותן בהתאם לשיקולי נוחות ובטיחות. מיטות שכאלה אשר קרויות גם מיטות סיעודיות, חייבות להיות תואמות לרמת התפקוד של האדם שמשתמש בהן. מדובר על מיטות שמטרתן היא לספק את הנוחות המקסימלית למשתמש בה וכן לאנשים שמטפלים באדם. את המיטות הללו ניתן כיום לרכוש הן עבור שימוש ביתי, לאדם בעל מוגבלות שמתגורר ומטופל בביתו והן עבור שימוש בבתי אבות או בכל מוסד סיעודי אחר. בכדי לרכוש מיטה שכזאת בצורה נכונה, יש צורך לבחון את הדגמים השונים ולבחור את המיטה הנכונה בהתאם לצרכיו של האדם, בהתאם למיטה זוגית או מיטת יחיד ובהתאם לכל פרמטר אחר שכדאי לקחת בחשבון. אם אתם שואלים את עצמכם כיצד תדעו שבחרתם את המיטה בצורה נכונה, הרי שאם היא תצליח להעניק מענה מדויק ומלא לכל הצרכים והציפיות של האדם שהיא רלוונטית עבורו וכן עבור האנשים שמטפלים בו, תוכלו לדעת כי היא הבחירה הנכונה. המיטה חייבת להיות מתכווננת בכדי לספק את הנוחות המקסימלית בכל שעות היום לאדם ששוכב בה, היא צריכה להיות רלוונטית למצב ישיבה או שכיבה.

מיטות ניידות לבעלי מוגבלויות

בין הדגמים השונים של מיטות לבעלי מוגבלויות ניתן למצוא מיטות ניידות שניתן להעביר בצורה קלה ונוחה ממקום למקום. המיטות המדוברות יגיעו עם גלגלים, כך שתהיה אפשרות להעביר את האדם שמשתמש במיטה על המיטה לכל מקום שרוצים. במקרים של חולים סיעודיים שכלל לא יכולים לעזוב את המיטה, אין ספק כי האפשרות לנייד את המיטה מחדר לחדר, תקל גם עליהם וגם על האנשים שמטפלים בהם. ניתן להעביר את המיטה לחדר השינה שלהם כאשר הם הולכים לישון, לסלון בשעות היום והערות שלהם ועוד.

מהם היתרונות של מיטות לבעלי מוגבלויות וכיצד בוחרים בהן בצורה נכונה?

אין ספק כי שימוש במיטה רגילה עבור בעלי מוגבלויות הוא לא דבר רלוונטי. מיטה שלא מאפרת לכוונן אותה בהתאם למצבו של האדם, תגביל את היכולת שלו לשנות תנוחה וכן תגדיל את הסיכוי שיתפתחו אצלו פצעי לחץ. שימוש במיטות הללו מסייע לאדם שמשתמש בהן להנות מטיפול נוח יותר על ידי בני משפחה או צוות מטפל, על ביצוע בדיקות שונות שמבצעים לו בביתו, על טיפולים שונים שהוא מקבל לרבות טיפולי פיזיותרפיה או כל טיפול שיקומי אחר רלוונטי למצבו, על מתן תרופות באמצעות עירוי ועוד.

בכדי לבחור את המיטה הטובה ביותר עבור בעלי מוגבלויות, כדאי לבחור בחברה אשר ידוע כי היא מציעה מגוון רחב של מיטות שכאלה, באיכות גבוהה ובאחראיות.

מיטות סיעודיות

משרד עו״ד הראל יטיב

אנו מתמקדים בסיוע לאנשים במיצוי זכויותיהם מהביטוח הלאומי. כולל ייעוץ מקצועי, סיוע במילוי טפסים וניהול הליכים מול הביטוח הלאומי. הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחום הביטוח הלאומי, שיודעים להתמודד עם מגוון רחב של סיטואציות ולהביא לתוצאות מיטביות ללקוחותינו.

072-3940742
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!